Choď na obsah Choď na menu
 


Každá žena to miluje rukou

9. 10. 2009

Kozmodisk

Milí páni, ak sa vaša polovička sťažuje na bolesti krčnej chrbtice či na stuhnuté šijové svalstvo, nie je dobré odbiť ju uštipačnou radou: „neotravuj a objednaj si z telešopingu kozmodisk “. Môže sa totiž ľahko stať, že ohrdnutá dáma si na masírovanie nájde nejakého fešného kozmonauta. Alebo diskára. Prípadne oboch. Preto ak chlap nemá hermeticky uzavretý mozog, raz dva pochopí, že by mal priložiť ruky k dielu. Veď masáž je vlastne príjemnou intímnou formou partnerskej komunikácie. Chrbát môžeme smelo označiť ako maxibod G, predstavujúci najrozsiahlejšiu erotogénnu zónu ženského tela.

Masérsky kurz

Že nemáte masérsky kurz a poruke aromatický olejček či emulziu? To sú výhovorky tak na úrovni malého Joja. Postačí predsa pleťové mlieko a šikovné ruky. Vaša drahá nie je nadržaná na prstokladovú virtuozitu ani úžasnú dlaňovú choreografiu ako v salóne u profíka. Neočakáva, že jej ponaprávate stavce a zmiernite bolesti v krížovej či medzilopatkovej oblasti. Ani že ju odblokujete a bude ohybná ako hadia žena tesne pred vystúpením. Túži uvoľniť sa predovšetkým psychicky. Chce cítiť vaše dotyky a ich prostredníctvom vnímať lásku, pozornosť, úctu. A trebárs z nich aj vyčítať, že jej nahé telo vo vás prebúdza tie najnemravnejšie predstavy.

Mmmmhhhhmmmm

Poteší ju úplne obyčajné amatérske hladkanie, nežné škrabkanie, trenie, hnetenie, tepanie, chvenie, vtieranie i rozotieranie. Uvidíte, že od rozkoše jej bude vykrúcať až palčeky na nožičkách. Stačí, ak ju zaparkujete  na brušku v polohe ležmo, odhrniete nabok vlásky a obkročmo si nad ňu vysadnete. A potom to už pôjde samo. Ak nie ste grambľaví ako poleno, sami vycítite, na ktorých miestach treba pritlačiť silno a na ktorých jemnunko. Kedy ju maznavo hladkať krúživými pohybmi, kedy zhora nadol a opačne. Ona si to bude užívať a slastne mrnčať s privretými očkami. Ak s ňou pravda nenarábate ako dlaždič pri kladení mačacích hláv na chodník ani nepripomínate valec pri asfaltovaní cestnej komunikácie.

Vyznanie

Netvrdím, že vždy, ale masáž chrbátika v sebe nesie aj značný erotický podtón. Hádam už len dar v podobe dovolenky v Karibiku alebo prsteň s diamantovým očkom sú vzrušujúcejšou milostnou predohrou. Tam, kde masér končí, milenec začína. Svoje unavené ruky nahradí neunavenými mäkučkými perami. Pleťové mlieko zasa medom, šľahačkou či čokoládou. Jemnučkým pusinkovaním píše svojej drahej vyznanie na šiju, ramená i chrbát, ako veľmi po nej túži.

Bonus

Šikovný milenec pridá k bozkom aj dráždivý bonus. Vzoprie sa na rukách, zhora sa jemne trie o partnerku ako had o hadicu a  hladká ju po chrbátiku svojim bruškom. A ešte šikovnejší výmyselník pokračuje šúchaním svojej mužnej hrude po jej zadočku, dráždi jej garátik bradavkami, až kým je partnerka pod ním v siedmom nebi. Ba možno až v sedemdesiatom siedmom. Nuž a pokračovanie tejto senzuálnej masáže už nechám na vašej a partnerkinej fantázii.