Choď na obsah Choď na menu
 


Sex namiesto raňajok a čaká vás krásny deň

9. 10. 2009

Polhodinka vás nezabije...

... práve naopak, dostanete počas nej energiu do celého dňa. Nastavte si budík o čosi skôr a dobehnite to, čo ste večer zameškali. Alebo ešte lepšie – pokračujte v tom, čo ste pred pár hodinami načali. Pritúľte sa k partnerovi a začnite ho jemne láskať. Postupne pridávajte sladké božteky. Keď už začnete cítiť ovocie vášho úspechu, zájdite mu do pyžamka. Ak práve nemáte chuť na gymnastické výkony, vyriešte to ručne - stručne.

Ten skvelý pocit po dosiahnutí orgazmu vás namotivuje na celý deň. Verte tomu, že váš miláčik nebude sebcom a dopraje vám rovnaké potešenie. Zvoľte radšej pomalšiu taktiku, veď pokiaľ ešte nie ste prebudení, určite sa vám nechce vydávať také výkony. A možno by ste mohli pokračovať v erotickom snívaní. Keď ste mali to šťastie a snívalo sa vám niečo príjemne šteklivé, pošepkajte mu to do uška. Veď práve to ho môže dostať do tej správnej nálady.

Čas stvorený pre rýchlovku

Do odchodu do práce vám nezostáva veľa minút, no predsa neustále cítite na sebe vyzliekajúci pohľad partnera. Začnete si vymieňať horúce pohľady a viete, že čakanie do návratu domov by bolo mučivé. Tak prečo neuhasiť túto túžbu? Ráno je práve ten skvelý čas na rýchlovku. Nemáte veľa času, ste teda kreatívnejší a potom už len so šťastným úsmevom na perách odkráčate do vchodových dverí. Výbornou kombináciou s efektívnym využitím priestoru a času je sprcha.

Ranná hygiena bude takto určite zaujímavejšia a ľahšie na ňu presvedčíte aj svoju lásku. Vrátime sa o krok späť a predstavte si aké by bolo vstávanie príjemnejšie, keby ste nočné negližé nezhodili zo seba mechanickým spôsobom, ale dodali by sme do toho kúsok erotiky. Malý striptíz na raňajky môže byť skvelým prísľubom na večer. Buďte rafinované dámy a pokúste sa vašich miláčikov navnadiť na neskoršie spoločné chvíle. Preštudujte si finty tantrického sexu a rozdeľte si milovanie na niekoľko dávok. Uvidíte ako rýchlo potom pobeží z práce domov a zabudne aj na stretnutie s kamarátmi pri pivku.

Chudneme, sme šťastnejší a zdravší

Tak presne všetky tieto dôvody môžete predniesť ako dôkaz vašej neutíchajúcej potreby. Odborníci tvrdia, že by ste mali každý deň začať pohybovou aktivitou. Tá rozprúdi vašu krv a navyše vám spáli najviac kalórií. Určite sa vám nechce hneď ráno vrhnúť na cvičebné stroje. Zaobstarajte si radšej iného trénera. Veď pri sexe miniete rovnako veľa energie, akurát, že ten záverečný pocit bude neporovnateľne príjemnejší.

Bojujete tým teda ešte aj proti stresu a duševným poryvom, ktoré by vo vás vyvolávali smútok. Hormóny šťastia sa vám začnú okamžite vyplavovať a robiť svoju úlohu. Nemusíte sa ani vrhať na nič náročné. Stačia pomalé, takpovediac lenivé polohy a úspech sa istotne dostaví. Ba čo viac! Dobrú náladu začnete šíriť aj na svoje okolie. A svet bude aj touto drobnosťou zrazu krajší.

 

Teraz nie! Nie som upravená!

Presne týmto typicky ženským problémom sa často oberáte o našu rannú zábavku. Nedokážete sa zbaviť pocitu, že takto strapatá a neumytá predsa nemôžete byť pre nikoho príťažlivá. Ale zamyslite sa, drahé divy. Koľkokrát prídete z práce úplne rozcuchaná a spotená. Alebo čo tie rozťahané tepláky? Myslíte si, že tie cez deň pôsobili erotickejšie než nočná košeľa? A predsa sa na vás partner vrhol, ako keby ste boli jediná žena na svete.

Jednoducho vtedy podobné nedostatky neriešite. Len ráno sa vždy prebúdzate s pocitom o dvadsať rokov staršej ženy. Pritom si neuvedomujete, že práve dobrým sexom, si tieto imaginárne roky riadne zoškrtáte. Keď sa na to pozriete s humorom, tak sa vrhnite len na polohy zozadu. Vaša láska vtedy uvidí akurát trošku strapaté vlasy. Tak prestaňte už špekulovať, dočítajte článok a zabuchnite notebook a vrhnite sa na sexy rannú erotiku.