Choď na obsah Choď na menu
 


Zaexperimentujte s ejakulátom!

9. 10. 2009

Ako totižto už samy tušíte, dnešné riadky Zakázaného ovocia budú práve o pánskom ejakuláte a pre nás ženy tak neobľúbených praktikách spojených s týmto bielym „produktom“ pánskeho orgazmu. Popravde – aj v redakcii dlho panovala váhavosť, kto sa danú tému podujme spracovať. No nakoniec sa rozhodla ísť k pánom na výzvedy a zároveň so svojou kožou na trh, práve expertka rubriky Zakázané ovocie, Vrtošivá Sue...

-r-

Aj Vy ste už počuli o tom, že zakončovať milostný akt „vo vnútri“ sa už v prípade, že netúžite po bábätku nenosí? Nech už k tomu prechovávate taký či onaký názor, jedno je viac než isté. Experimentovanie v posteli zabíja všetky bunky stereotypu, ktoré by mohli Váš vzťah ohroziť. K skúšaniu nových vecí určite patria nové polohy, sexuálne hračky, rôzne afrodiziaká či iné sexuálne vylepšováky. Skúste však zaexperimentovať s finálnou fázou milostného aktu, a teda s partnerovým ejakulátom.

Čo tak inšpirovať sa pikantným filmom?

Nech je už porno odsudzované akokoľvek, jednu vec je mu potrebné nechať. Prináša nové nápady, ktoré si divák môže „omrknúť“ a následne pokojne aj aplikovať. Boli by ste prekvapené, k akým všakovakým spôsobom by ste sa sledovaním porna dostali.

Pripravte si poháre na šampus

Ak čakáte, že Vám budeme pripomínať, aká dôležitá je romantická atmosféra pre samotný pohlavný akt, tak sa mýlite. Šampus si tentoraz vychutnajte pokojne aj z fľaše. Poháre využite iným spôsobom. Lepšie povedané, budete potrebovať len jeden. Vzrušuje partnera pohľad na Vás, keď sa pri jeho vyvrcholení spôsobenom orálnym dráždením neodtiahnete a dielo ukončujete až posledným prehltnutím? Výborne. Teraz mu pripravte oveľa lepšie predstavenie. Ejakulát si z úst premiestnite do pohára od šampusu a následne, dívajúc sa na partnera, pomaly skonzumujte. Zaručujeme Vám, že ho tým dostanete opätovne do varu.

Čo tak si to vychutnať z jeho bruška?

Končí výsledok usilovných prác zavše na Vašom bruchu? Čo tak si brušká s partnerom vymeniť? Nie, nebojte sa, nikto od Vás nechce, aby ste mu dávali to vydreté svalstvo, za pevnosť ktorého bojujete každý druhý deň v posilke. Vymeňte si len ich roly. Zabezpečte, aby partnerov ejakulát skončil na jeho bruchu. Docielite to pomerne jednoducho. Počas orálneho sexu ho nechajte ležať a potom len nasmerujte, kam potrebujete. Následne na to ejakulát zlížte, no nezabudnite sa pri tom partnerovi pozerať žiadostivo do očí. Robte to len v prípade, keď ste orgazmický výlučok Vášho najdrahšieho okúsili už predtým a jeho chuť Vám nerobila žiaden väčší problém. V opačnom prípade by mohol takýto experiment pôsobiť výrazne kontraproduktívne, a to zvlášť v prípade, ak by Vás pri zvodnom pohľade do priateľových očí, poriadne naplo.

Okuliare spravia divy

Že nie ste dostatočne skúsená, pripravená či ochotná absolvovať ochutnávku ejakulátu svojho drahého? Nevadí. S experimentmi môžete prísť tak či tak. Predstavte si, že sa na chvíľu premeníte na veľkú šéfku v kostýme s dioptrickými okuliarmi na tvári. Už samotný pohľad na Vás, partnera dokonale rozparádi. Zopnite si vlasy, kľaknite si na kolená a doprajte mu poriadny „orál“. Počas ejakulácie však dbajte na to, aby sa prevažná časť tekutiny dostala na Vaše okuliare. Neviete si ani predstaviť partnerovi reakciu? Reagoval by zmätene či nadšene? Nelámte si hlavu nad odpoveďou, ale radšej zaexperimentujte.

Ako to páni majú najradšej?

Spôsobov ako vylepšiť či spestriť sexuálny život z hľadiska miesta ejakulácie, je bez pochýb mnoho. Opýtali sme sa však pánov na otázku, ako milostný akt „končia“ najradšej, prípadne ako by si to chceli vychutnať.

Tomáš (23)

Niet nad klasiku. Myslím tým ejakulovanie vo vnútri partnerky. Nepoznám nič vzrušujúcejšie, ako zakončiť dielo v mieste na to určenom.

 

Milan (22)

Hlavne nech to vidím. Zbožňujem pozerať sa pri tom na partnerku. Stekajúci ejakulát po jej prsiach mi prináša dokonalú satisfakciu. Nebol by som proti, keď by prsia mojej polovičky boli ešte väčšie, tak by som si ten božský pohľad mohol ešte intenzívnejšie užiť.

Pavol (31)

Nech to znie akokoľvek, najradšej by som ženu, s ktorou si to užívam, postriekal od hlavu až po päty. Ejakulát skončiaci vo vnútri, to nie je nič pre mňa.

Dodo (26)

Som fanúšikom análneho sexu a z toho pramení aj moja túžba po vyvrcholení, ktorá rovnako končí v zadočku mojej partnerky. Pohľad, ktorý by ma vedel uspokojiť viac ako toto, vari ani nepoznám.